Всесвітній день Доброти

Хай світом править доброта,
Хай творить тисячу чудес.
Вона на цій землі свята,
Вона сягає до небес.
    Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти. Волонтери та добровольці з року в рік невпинно діють по всьому світу і своїми справами надихають людей на здійснення добрих вчинків.
     І сьогодні учні початкової школи відчули себе маленькими волонтерами, забажали зробити добрі, щирі, благородні вчинки.
    Збагатили школярів знаннями про добрі справи вчителі Коваль О.Г., Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М., Максімова Т.І.  Були проведені з дітьми різні ігри («Що добре, а що погано», «Кошик добрих справ») ; конкурси («Добрі справи заразні», «Якщо ти гарна дитина, то повинна…»); віртуальні подорожі, крісло автора «Мій добрий вчинок»; виставки малюнків. А також учні  взяли участь у пізнавальному занятті «Квітка доброти», склали правила чемних дітей.
    Заходи, проведені в цей день з найменшими  учнями школи, допомогли створити атмосферу тепла, доброти і взаєморозуміння, надихали дітей на підтримку один одного.
    Важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо!

13.11.2023 | Aдмін