День толерантності

Я не згодний з тим, що ви говорите

але пожертвую своїм життя,
захищаючи ваше право
висловлювати власну думку
                Вольтер
Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. З учнями нашої школи відбулося багато пізнавальних заходів, приурочених до цієї особливої дати. Зокрема, було проведено: превентивна п’ятихвилинка до Міжнародного дня толерантності з учнями 1-11 класів, усний журнал «Правила ввічливості» з учнями 5 класу, перегляд мультфільмів про толерантність 1-4класи, тренінг у 6 класі "Толерантність - крок до гуманності", година спілкування у 7 класі «Толерантність врятує світ», діти отримали пам'ятки в яких діагностували наскільки вони толерантні особистості (учні 8-11 класів), також учні підготували тематичні малюнки.
Для того, щоб бути толерантною людиною потрібно самореалізовуватись, самовдосконалюватись, виховувати в собі ті якості, що будуть наповнювати наше буття тільки позитивними емоціями і кожною щасливою хвилинкою нашого життя. Бо тільки таким чином можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігаючи при цьому самобутність і унікальність. Спілкуймось толерантно, нехай кожен з нас пробудить в собі людські почуття щирості і доброти!

16.11.2023 | Aдмін