Всесвітній день дитини.

20 листопада в усьому світі щорічно святкують Всесвітній день дитини. Це свято відзначається як день світового братерства і взаємопорозуміння дітей, спрямованої на забезпечення благополуччя в усьому світі. У нашій школі для діток пройшла акція "Подаруй дитині радість"! Позитивну енергію отримали всі довкола. Ще Оскар Уальд сказав,що найкращий спосіб зробити дітей хорошими -це зробити їх щасливими. Тому попри війну наші робочі будні і проблеми,нам не потрібно забувати, що існують ті,хто потребує нашої допомоги,уваги та любові❤.

Вітаємо дітей усієї планети,цікавих "чомучок". Нехай щасливими будуть ясні дитячі очі,нехай вони завжди світяться радістю,здоровою цікавістю та щирим подивом. Хай дитяча енергія та бажання все встигнути,заряджає всіх на світі. Нехай кожен малюк на землі буде захищений та щасливий!
Зі святом вас, і хай цей день залишить у вас тільки приємні спогади.
Дякуємо нашим ЗСУ за захист наших дітей💙💛
Учениці 7 класу - Юля Тющева,Настя Галах та Даша Сорочкіна до Всесвітнього дня дитини підготували танець "Соловей" під пісню гурту "Go_A".

20.11.2023 | Aдмін