"16 днів проти насильства"

25 листопада 2023 року стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. 25 листопада Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Ця дата була обрана в пам'ять про сестер Мірабал - політичних активісток,що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо. З учнями 10 та 11 класів проведена інформаційна бесіда "Насильство,його види. План безпеки: швидкі дії у випадку домашнього насильства". Метою заходу є підвищення інформованості учнів щодо проблеми жертв згвалтування,побутового насильства. Дуже важливо, було донести учням що насилля проти жінки не міф,а реальна проблема,від якої навіть сьогодні,у ХХІ сторіччі,потерпають жінки.

28.11.2023 | Aдмін