1 грудня - Всесвітній День боротьби з СНІДом.

1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Ми живемо в суспільстві,де невід'ємною реальністю є епідемія ВІЛ-інфекції та СНІДу. Ми не можемо продовжувати ігнорувати проблему ВІЛ/СНІДу й думати, що вона нас не зачепить. Тому кожному корисно знати й обговорювати інформацію про ВІЛ/СНІД. Сьогодні ми з учнями ЗЗСО І-ІІІ ст.√5 з'ясували, що це за захворювання,як воно передається, як зробити безпечним життя у світі де є ВІЛ.

Червону стрічку одягнули учні нашої школи,бо вона є всесвітнім символом солідарності з ВІЛ-позитивними та тими хто живе зі СНІДом. З учнями проведено інформаційну міні конференцію "СНІД стосується кожного!" ,де учні слухати,а потім здавали запитання; проведено конкурс малюнків "Стоп СНІД". Учням вкотре наголошено,що здоров'я людини формується в дитячо - підлітковому віці, тому сьогодні важливим є озброєння молоді знаннями та навичками, що сприятимуть збереженню та поліпшенню стану здоров'я.

01.12.2023 | Aдмін