#ТижденьДоброчесності бутиДоброчесним=бутиУспішним

Чому так важливо у нашому житті дотримуватися принципів доброчесної поведінки? Як це бути доброчесним,відповідальним? Саме над цими питаннями цього тижня на ранкових зустрічах міркували учні початкових класів. Учням для перегляду були запропоновані мультфільми такі як: "Радісна історія", "Холод","Атака на почастунок","Рубато" та інші після перегляду яких діти ділилися емоціями та думками про побачене і почуте. Протягом тижня на інформаційних хвилинках доброчесності усі класні керівники із учнями активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків,пропонували власні принципи доброчесності,яких слід дотримуватися у школі та повсякденному житті. Думок було багато,але більшість прийшло до свідомого висновку: доброчесність- важлива і необхідна умова існування будь якого суспільства! У підсумку, ми з учнями нашої школи виділили основні тези і створили "Закони міста Доброчесності"

08.12.2023 | Aдмін