"Український сувенір"

Протягом тижня у ЗЗСО І-ІІІ ст.√5 проходив конкурс «Український сувенір» де були представлені учнівські роботи-сувеніри різних технік виконання, стилів, матеріалів. Учні проявили своє бачення у виготовленні виробів, вражали не тільки талантом та креативністю, а й відзначали культурне багатство та національну самобутність українського народу, тому що одне із завдань що стоїть перед школою виховання національного світогляду молоді через пізнання народного мистецтва та залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва. Як виявилося чудова пам'ятка - сувенір,про нашу дивовижну країну,її звичаї та традиції присутня в більшості українських родинах.

15.12.2023 | Aдмін