Всесвітній день сніговика

Милий (snowman)сніговичок(snowman) не такий вже й простий персонаж, адже у нього є навіть своє власне свято. В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика.Така чудова ідея прийшла німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього більше трьох тисяч експонатів! І все це – Сніговики!

Доєдналися цьогоріч до свята і наші школярі, поглибивши свої знання з історії святкування Міжнародного дня сніговика: учні 10-11 класу виконали вправу від сніговика "Я люблю зиму за...", з учнями 7 класу пограли у веселу гру "Що тримає мій сніговик?", а учні 1-2 -х класів (класні керівники Коваль О.Г., Бєлік І.Б.) приєдналися до параду із виготовлення сніговиків власними руками.

18.01.2024 | Aдмін