НАГОДУЙ ПТАХІВ ВЗИМКУ!

Третього лютого відзначають День годування птахів. Цей день нагадує про підтримку наших пернатих у зимовий час, адже велика частина птахів гине саме через голод . Тому так важливо підтримувати наших пернатих, коли через сніжний покрив чи великі морози, вони не можуть здобути собі їжу.

Здобувачі освіти 6 класу (к.к. Лізавенко І. С.) провели корисну та навчально- виховну годину “Нагодуй птахів взимку”. Також  учні розвісили годівнички та наповнили їх їжею. Підгодовування птахів дає дітям можливість спостерігати за ними, та виховувати в учнів почуття добра і милосердя. Адже звичка робити добрі справи виховує змалечку.

01.02.2024 | Aдмін