День українського добровольця!

14 березня - день тих, хто у вирішальний для України час зробив свій вибір на користь захисту нашої держави та людей!

Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. З метою виховання національної свідомості, гідності, патріотизму учнів, у нашій школі були проведені тематичні заходи:
- загальношкільна благодійна акція «Підтримай добровольця донатом!Разом ми сила!» (педагог-організатор Подолян Т.О.);
- фотовиставка «Добровольці наших міст» (педагог-організатор Подолян Т.О.);
- у 5 класі перегляд відеопрезентації «Добровольці нашого міста» (класний керівник Колосюк К.Ч.);
- у 6 класі інформаційна хвилинка «Сила нескорених» (класний керівник Лізавенко І.С.);
- у 7 класі відеоогляд «Сила нескорених» (класний керівник Швець Т.Д.);
- у 8 класі усний журнал «За покликом серця» (класний керівник Турецька О.С.);
- у 11 класі інформаційна хвилина з переглядом відеопрезентації «Добровольці – воїни світла» (класний керівник Нечитайло Н.П.).
Сьогодні ми бачимо єдність та силу духу українського народу, бо тисячі українців стали добровольцями, щоб захищати свою країну від російської агресії. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги!
Велика шана всім українцям, чия сміливість зберігає національну незалежність. Їхній внесок у нашу спільну перемогу неоціненний.
 Хай буде світлою й вічною пам'ять про всіх наших людей, які віддали своє життя заради України.

14.03.2024 | Aдмін