Всесвітній День здоров'я

Здоров’я – це клас!

Хай буде здоров’я

У вас і у нас!

Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров’я. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.

Тож вчителі та учні початкової школи активно долучилися до проведення цього безперечно важливого дня. Із бадьорим настроєм діти зробили ранкову зарядку, продемонструвавши свою рухову активність.

Протягом навчального дня школярі ознайомились з традиціями свята та обговорили найважливіші правила: «Як здоров’я хочеш мати – про здоров’я треба дбати», «Що корисно, а що шкідливо для нашого здоров’я», «У здоров’ї – сила!», «Здоровим бути модно», «Що потрібно для здоров’я».

Вчителі початкових класів (Коваль О.Г., Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М., Максімова Т.І.) підготували для учнів яскраві віртуальні матеріали та інтерактивні форми роботи. Діти отримали чимало корисної інформації про переваги здорового та активного способу життя під час проведення цікавих ігрових вправ, конкурсів, вікторин, розгадування ребусів, відгадування загадок, читання віршів, складання прислів’їв тощо.

Разом прийшли до висновку: якщо будемо дотримуватися здорового способу життя – нашому організмові буде легко працювати, і ми почуватимемо себе бадьорими!

07.04.2024 | Aдмін