12 квітня - День авіації та космонавтики

Мчать круг Сонечка планети,
Наче швидкісні ракети.
Стрімголов біжать по світу.
По довколишнім орбітам.

Загадковий світ зірок і планет з давніх часів притягував до себе увагу людей.Напевно ,не існує в світі людини, яка не любила б помилуватися зоряним небом.Незалежно від віку, кожному час від часу цікаво спостерігати за небесними тілами.Але робити це значно легше та доступніше стало після проникнення людини у космічний простір.
Здобувачі освіти 1-4 класів разом зі своїми класними керівниками (Коваль О.Г.,Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М., Максімовою Т.І.) вирушили у "Загадкову подорож" ,аби дізнатися більше цікавого про простори Космосу.
Цей день розпочався з "Інформаційної хвилинки" на ранковому колі "Космос приваблює світ".Діти обмінювались інформацією, знайомились із цікавими фактами, розповідали про те,що наша держава Україна - є космічною державою.
Переглядали цікаві відеоролики та презентації.Обговорювали фрагменти фільму про першого космонавта України, героя України Леоніда Каденюка.Провели заняття "Космічна математика" з елементами "космічної гімнастики, "ігри ,вікторини.З великим задоволенням долучилися до виставки творчих робіт, виготовлених своїми руками.Враження від почутого і побаченого діти передали у своїх малюнках та аплікаціях, представлених на художньому вернісажі "Космос очима дітей".Спогади про змістовне та цікаве проведене дозвілля залишаться на довго.

12.04.2024 | Aдмін