Тиждень фізики

Очікування свята святу і подібне . Виготовлення виробів своїми руками захопило всіх.
  Тиждень  фізики в нашій школі співпав з початком квітня , тому ми  відсвяткували ще й день космонавтики.
 З дітьми 9-11 кл детально ознайомилися які факультети і які спеціальності є в кращих технічних вузах України , чиє заслужене ім'я вони носять і чому . Нам важливо обрати саме той шлях , який принесе не тільки користь , але і задоволення від праці.
 Провели руханку на свіжому повітрі і найактивніших нагородили призами , які виготовили власноруч . Класні колективи 1-4 класів представили свої проекти  , які завчасно підготували зі своїми батьками і класоводами Максимовою Т.І., Мосейчук Н.М., Коваль О.Г. Діти 7-11 класів виготовили прості механізми ( Байрак А ., Цимбаліста В., Сорочкіна Д. Тющева Ю.), моделі Сонячної системи( Мамай А.,  ТравкаО.,  Лізавенко В., Діденко Р.),  карту зоряного неба (Король Я., Сорочкіна К .)
Гладіголов Д., і Гавриченко О. підготували презентації про космос.
Активними були : Нікіфорова О.,   Сорочкіна В., Пустовіт О.,Тригуб Ю., Поправко А., Зубрицька Д., Погрибенко А , Литвинюк С., Чернов В., Байрак В. Манченко С., Кірпічнік М. Левченко Ю.
Знайомилися з цікавими фактами про природу , науку і техніку, розв'язували головоломки і  завдання на логіку.
І на завершення провели інтелектуально розважальну гру
"Я це знаю", в якій також  прийняли участь діти 8-11 класів і перемогли дружба, гарний настрій і домовилися ділитися знаннями ще.

15.04.2024 | Aдмін