День матері

День матері - чудове свято!

В цей день любові так багато.
Мамусі - найрідніші в світі,
Для вас - усі найкращі квіти!
Один з найтепліших свят, який полюбляють українці - День матері. В Україні його відзначають у другу неділю травня. Цьогоріч, саме 12 травня, як і в багатьох країнах світу, ми вітаємо усіх матерів з цим світлим святом. Учні 1-11 класів ЗЗСО І-ІІІступенів √5 м.Гайсин взяли участь у фотовернісажі " Матуся +Я", емоції від перегляду якого зачаровує своєю ніжністю та щирістю.

Вітаємо дорогих мам із їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і незгасаючу любов!
Будьте щасливими і здоровими, на радість своїм рідним!
Низький уклін матерям Захисників України!

12.05.2024 | Aдмін