Де діти – там нема пітьми,

Там світлим є завжди життя
І молодіє світ дітьми,
Оновлюється в нас буття!
З Міжнародним днем захисту дітей, вітає вчительський колектив ЗЗСО І- ІІІ ст. √5 м.Гайсин усіх дітей!
Діти – це маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – життя! Це теплі промінчики світла, які зігрівають наші серця в пітьмі. Вони наповнюють наші дні радістю та сміхом, надають сенсу кожному нашому кроку. Діти вчать нас бути кращими, дивитися на світ очима захоплення та здивування.
Останній тиждень навчання для учнів нашої школи пройшов весело та креативно:
у школу без рюкзака / піжамна вечірка/ день бантика/ до школи в окулярах/прийди до школи в білому одязі.
Гарний настрій та позитивні емоції переповнювали учнів, як і нас від дитячої креативності. Їхня безмежна енергія та допитливість нагадують нам про те, як важливо насолоджуватися сьогоденням.
Цінуймо кожну мить, проведену з дітьми! Вони роблять цей світ кращим місцем для всіх нас. А ми? А ми робимо кращим світ для них!
#Дякуємо _ЗСУ_ за захист та життя в Україні, за те, що ви боретесь за право наших дітей жити у вільній країні! 🇺🇦

03.06.2024 | Aдмін