Прощавай, наш 1 клас!

Ми всі закінчили 1 клас,

Привітайте дружно нас!
      Традиційне шкільне свято «Ми закінчили 1 клас!» відбулося у наймолодших здобувачів освіти. Здається, тільки вчора вони прийшли до школи на перший дзвінок, а вже закінчили перший клас. За цей невеликий проміжок часу діти вивчили букви, стали самі читати казки, оповідання, вірші.
     З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята зібралися гості – батьки, бабусі, дідусі, братики та сестрички першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, загадки не залишили байдужими нікого. Діти гралися, співали, декламували вірші, прощалися з Буквариком, виконували цікаві завдання Рідної мови. А на завершення заходу отримали портфелики з дипломами, свідоцтвами та зірочками успіху.
       Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. Адже це перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зi своєю учителькою Коваль О.Г. Попереду ще багато цікавого. Нехай вам щастить, любі діти!

03.06.2024 | Aдмін