Випускний учнів 9 класу

6 червня 2024 року в ЗЗСО І- ІІІ ступенів √5 м.Гайсин відбувся випуск 9 класу, класний керівник Корабель Н.М.

Це святкова подія для всіх дев’ятикласників, оскільки свідоцтво про базову загальну середню освіту - перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9-ти шкільних років.

І ось вони на урочистій лінійці з щирими усмішками трохи розгублені, але щасливі!  Для когось це кінець шкільного життя, а когось чекають два важких і відповідальних роки навчання в стінах рідного навчального закладу. З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від директора школи, класного керівника, батьків.

Дорогі дев’ятикласники, вірте в себе, слухайте своє серце і обирайте ту стежину в житті, яка вам буде до вподоби. Все в цьому житті залежить від вас, не зупиняйтеся на досягнутому і хай ваші мрії стають реальністю!
З найтеплішими побажаннями💙💛

В ДОБРУ ПУТЬ ТА СВІТЛЕ МАЙБУТНЕ!
#Дякуємо _ЗСУ_ за захист та життя в Україні 🇺🇦

15.06.2024 | Aдмін