Випускний учнів 11 класу

Випускний вечір – вагома подія в житті кожного учня. Шкільні роки залишилися позаду, а перед випускниками відкриваються двері в самостійне життя. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть знайти себе в житті, стати тим, ким мріяли.

14 червня 2024 року відбувся вечір для випускників ЗЗСО І-ІІІ ступенів √5 м.Гайсин з врученням свідоцтв про здобуття загальної середньої освіти та святковою програмою. Приємно, що цьогоріч троє учнів отримали золоті медалі та одну срібну, а саме Гладіголов Дмитро, Король Яна, Цвігун Дар'я та Сорочкіна Каріна.
Шановні випускники! Кожен з вас залишає в наших серцях теплу згадку про себе. Ми приєднуємося до привітань, що прозвучали в цей вечір на вашу адресу, і бажаємо сміливо втілювати в життя ваші найпрекрасніші мрії ! Нехай цей випуск стане для вас початком великих звершень. Ніколи не забувайте, що ваші знання і вміння – це потужний інструмент для створення кращого майбутнього.
З найтеплішими побажаннями💙💛

В ДОБРУ ПУТЬ ТА СВІТЛЕ МАЙБУТНЕ!
#Дякуємо _ЗСУ_ за захист та життя в Україні 🇺🇦

15.06.2024 | Aдмін