Тиждень фізичної культури та спорту

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров'я,а кращим другом здоров'я був і залишається спорт.Доброю традицією в нашому закладі стало проведення тижня фізичної культури і спорту , свята всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників,спортсменів. Метою проведеного тижня було поширення ідеї олімпійського руху в Україні,активізацію фізкультурно-масової роботи,формування у дітей мотивації до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму. Розпочався тиждень з руханки,яку провели учениці 8 та 9 класів: Тющева Юлія та Манченко Софія. Протягом тижня здобувачі освіти нашого закладу брали активну участь у різного роду естафетах та спортивних іграх. Учні початкових класів активно змагались у рухливих естафетах,а учні середньої та старшої ланки у спортивних змаганнях з малого футболу, регбі 5, шашок,шахів, стрибків на скакалці .Діти продемонстрували свої здібності,техніку виконання фізичних вправ,згуртованість,дружбу.Тиждень пройшов насичено та цікаво.Попереду у кожного учня та учениці ще багато буде перемог у спортивних змаганнях. Побажаємо всім успіхів та досягнень своїх мрій. Слава Україні!!!

16.09.2024 | Aдмін