Любіть Україну!

У всiх людей одна святиня,

Куди не глянь, де не спитай,

Рiднiша їм своя пустиня,

Анiж земний в чужинi рай.

Їм красить все їх рiдний край.

Нема без кореня рослини,

А нас, людей, без Батькiвщини.

М. Чернявський

На уроці української літератури учні 8 класу (вчитель Ходак О.А.) доторкнулися до таємного дивосвіту поета, який не схожий  на інших, особливий, оригінальний, дивовижний, занурилися в художній світ поезії В.Сосюри. «Любіть Україну» - один з найкращих і найпатріотичніших віршів в українській літературі. Урок допоміг кожному  зрозуміти силу любові до рідної Батьківщини не тільки митців слова (Кобзаря, П.Куліша, В.Симоненка), а й свою.

Також на цьому уроці діти відкрили для себе творчість вінницької поетеси Олександри Бурбело. Не можна без хвилювань, навіть без сліз, читати вірші нашої землячки, яка у своїй поетичній спадщині відтворила любов до найсвятішого місця на землі, місця, де ми народилися.

Озвалися луною Закарпаття
І Чорний ліс у Вінницькім краю...
Гуртом візьмімось, українці-браття,
І возвеличім землю ми свою!

18.02.2018 | Aдмін