Віртуальна подорож «Європа – наш великий спільний дім!»

Європа - наш спільний дім,
Європа - колиска усіх країн!
Шляхом єдиним, прямуй до мети,
Європа - це дім, де живем я і ти!

З метою допомогти учням усвідомити важливість європейського об'єднання, сформувати загальне поняття європейського союзу, приналежність України до європейської сім'ї народів; ознайомити з культурою та побутом життя європейських країн; розвивати життєві компетенції, удосконалювати творчі здібності учнів, логічне мислення, уяву; виховувати мовну культуру, толерантне ставлення до інших національностей, у 6 класі (класний керівник Цвігун Н.І.) відбулась віртуальна подорож «Європа – наш великий спільний дім!», під час якої здобувачі знань мали змогу  завітати до більшості європейських країн та познайомитися з їхнім побутом, звичаями, традиціями, державним устроєм. В результаті дослідницької роботи учні дійшли висновку «Ми не є сусідами Європи, ми є цен­тром Європи, ми – європейці!».

18.05.2018 | Aдмін