Психолого-педагогічний семінар

Психолого-педагогічний  семінар: круглий стіл за  участю МО класних  керівників  МО  початкових  класів на тему: «Розвиток  пізнавальних  процесів: запам’ятовування  та  відтворення  інформації, як  передумова  успішної  діяльності  учнів».

01.11.18 в нашому  навчальному  закладі відбувся  психолого-педагогічний  семінар: круглий стіл за участю МО класних  керівників МО початкових класів на тему:« Розвиток пізнавальних процесів: запам’ятовування та відтворення інформації, як передумова успішної діяльності учнів». Метою заходу було глибше поглиблено ознайомитись з темою «увага та сприйняття», процесом запам’ятовування та  відтворення  інформації, а також практично ознайомитись з технологіями  використання  різних  форм, методів  та  технік для  покращення  процесів запам’ятовування та відтворення викладеного вчителем матеріалу в урочній діяльності. Практичний психолог Литвинчук Т. А. провела для присутніх  педагогів інформаційний  лекторій темою якого була: «Увага і характеристика її властивостей. Типи сприймання. Визначення домінуючого виду сприймання», педагоги підвищили інформаційну  грамотність  та обізнаність, а також  дізналися  про ефективні методи тренування власної пам’яті та уваги. МО початкових класів  представили  свої  матеріали  для  ознайомлення: «методичні напрацювання, тематичні папки з розробленими та введеними в свою діяльність формами роботи для «покращення процесів запам’ятовування та відтворення інформаційного матеріалу учнями», продемонстрували   цікавий  наочний, роздатковий  матеріал (З досвіду  роботи  вчителя початкових класів Мосейчук Н.М. та вчителя початкових класів Белік І. Б), та інформаційне повідомлення: «Розвиток пам’яті» підготувала вчитель початкових  класів  Гурська Л.В., яка  розповіла про фізіологічні  особливості  розвитку пам’яті  та процесів  запам’ятовування. Захід  дав  можливість  педагогам збагатити свої уміння і  знання  з теми  та  ефективно використовувати  власні  вміння  та  вміння  власних  учнів.

02.11.2018 | Aдмін