ДЗВЕНИТЬ СТРУМОЧКОМ РІДНА МОВА

Велична, щедра і прекрасна мова,

Прозора й чиста, як гірська вода, -

То України диво барвінкове,

Багата мова й вічно молода.

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.Любити,шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця.

Саме тому учні 3 класу (класний керівник Коваль О.Г.) відзначили День української писемності та мови. Під час проведення виховного заходу «Дзвенить струмочком рідна мова» школярі читали вислови відомих українських письменників про мову, декламували вірші. Разом з батьками відгадували загадки і шукали прислів’я. Не залишили байдужими присутніх веселі гуморески та скоромовки. На святі лунали колискові та жартівливі пісні. Дівчатка водили хоровод «Подоляночка». А завершили свято складанням вірша про мову. Присутні ще раз переконалися, що українська мова милозвучна і співуча.

09.11.2018 | Aдмін