День української писемності та мови

У День української писемності та мови на Українському радіо традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року.

Відтоді щороку всі охочі нашої школи буруть  участь у написанні радіодиктанту, щоб не тільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, а й продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Також традицією стало проведення в цей день  конкурсу читців гуморесок «Розсміши товариша», який організовують педагог-організатор Цвігун Н.І. та вчитель української мови Романенко О.В.. Учні початкової школи мали змогу показати свої знання, ерудованість та кмітливість під час мовних конкурсів: «Казковий світ», «Відгадай загадку», «Основи державності», які провели учні 4 класу разом із вчителями-словесниками Войціцькою І.С., Романенко О.В.

09.11.2018 | Aдмін