Дорожня безпека

Будь завжди уважний дуже!

Знай всі правила, мій друже!

Де іти, де постояти,

Де потрібно почекати.

Це не жарти і не сміх,

Бо життя — одне у всіх.

З метою  закріпити знання учнів правил дорожнього руху, розширити уявлення про проїжджу частину, тротуар, перехрестя, узбіччя, про кольори і принцип дії світлофора, дорожні знаки та правила переходу вулиці; розвивати увагу, спостережливість, уміння орієнтуватися на вулицях міста за допомогою дорожніх знаків, розпізнавати їх, розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці; виховувати обережність, культуру поведінки, свідоме ставлення до виконання правил дорожнього руху, бажання бути в безпеці на дорогах учні 7 класу (класний керівник Цвігун Н.І.) у рамках тижня безпеки дорожнього руху підготували агітаційний виступ,  з яким відвідали 3та 4 класи. Молодші школярі мали змогу пригадати правила дорожнього руху, розв’язувати різні дорожньо-транспортні пригоди, відгадувати загадки, переглянути мультфільм «Уроки обережності». Наприкінці семикласники роздали пам’ятки пішохода, які виготовили власноруч.

16.11.2018 | Aдмін