СНІД – загроза людству

Завжди, постійно і усюди

Вирішувать лише тобі,

Що із здоров’ям твоїм буде.

Не треба шкодити собі.

Як об’єднаємось в родину,

То згинуть дні негод сумні.

І в одну прекрасну днину

Ми разом скажем: СНІДу – «ні»!

Учнями 8 та 10 класів (класні керівники Лізавенко І.С., Турецька О.С.) було проведено акцію до Дня боротьби зі СНІДом. Старшокласники розповсюджували стрічки - символи. Учні школи мали змогу переглянути відеоролик «Зупинимо СНІД, доки він не зупинив нас», а також підготувати тематичні плакати. На завершення була проведена виховна година «СНІД – загроза людству», на яку були запрошені дев’ятикласники. Метою заходу було ознайомити учнів з поняттям ВІЛ та СНІД, сприяти усвідомленню небезпеки, пов’язаної  з поширенням СНІДу  на планеті, виховувати почуття відповідальності  за власну поведінку та ведення здорового способу життя.

04.12.2018 | Aдмін