Державне свято – День Cоборності України

Україно, соборна державо,

Сонцесяйна колиско моя,

Ні, не вмерла й не вмре твоя слава,

Завойована в чесних боях.

22 січня 2019 року виповнюється 100 років з моменту проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З метою виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини в школі були проведено ряд заходів: урок мужності «Україна Соборна – моя гордість та слава» (8 клас, класний керівник Лізавенко і. С.), інформаційне повідомлення «Соборність – це єдність та злагода» (для учнів 7,9,10 провели класні  керівники Цвігун Н. І., Романенко О. В., Турецька О. С. та вчитель історії Рябокінь В. В.)

22.01.2019 | Aдмін