"Осінній вернісаж"

Сьогодні в нашу школу завітала щедра господиня Осінь. Її присутність відчув кожен учасник виставки-конкурсу "Осінній вернісаж".

Чарівна золота пора надихнула учнів на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу, а саме: овочів, фруктів, квітів, сухого листя тощо. Діти проявили вміння бачити і творити красу.

Композицій було багато і на будь-який смак, вони вражали фантазією, естетичним оформленням, творчою ініціативою. Багато робіт, представлених на виставці, учні присвятили знаменним датам, які відзначаємо вцьому навчальному році, а також визволенню наших полонених.

Журі конкурсу було нелегко визначити переможців, адже всі старанно й наполегливо готувалися, і кожна з композицій була варта відзнаки.

19.09.2019 | Aдмін