Тиждень туризму в школі

Всесвітній день туризму   відзначається щорічно 27 вересня. З метою пропаганди туризму; формування екологічної свідомості та вміння приймати власні рішення, виживати в природних умовах; виховувати сміливість, рішучість та бажання досягнути своєї мети.

Протягом тижня туризму проводилися змагання між 5-8 та 9-11 класами на невеликій смузі перешкод (учасники спробували свої сили у подоланні всіх перешкод), після чого команди змогли показати свої вміння та навички на етапах: «в’язання вузлів», «купини», «паралельні мотузки», «метелик» та «маятник».

Окремо варто відзначити запальні ігри під час «Збору біля ватри». Дружня атмосфера, дзвінкий сміх, гомін, гарний настрій, щирі усмішки – і це далеко не все, чим можна охарактеризувати туристично – краєзнавче свято, яке відбувалось на території школи.

27.09.2019 | Aдмін