Перший клас НУШ. (Події 4-го тижня)

Земля, де ти ходиш, вода, що ти п’єш.

Будинок рідненький, в якому живеш.

Що любиш, шануєш, завжди бережеш,

Словом єдиним – довкіллям назвеш!

Завершився четвертий тиждень навчання в НУШ. Першокласники ознайомилися з поняттям «довкілля», засвоїли норми етичного ставлення до природи.

З метою формування навичок безпечної поведінки на дорогах з школярами було проведено ігрову вправу «Дорога до школи». Діти вивчали правила дорожнього руху, знайомилися з дорожніми знаками, гралися в гру «Світлофор».

Також для учнів першого класу вчителькою Коваль О.Г. було проведено заняття з цивільного захисту на тему «Життя – найвища цінність». Школярі ознайомилися з діями під час виникнення надзвичайних ситуацій, з правилами захисту органів дихання за допомогою ватно-марлевих пов’язок. Такі заняття запобігають виникненню паніки, а також забезпечують організацію здобувачів освіти в умовах виникнення НС.

30.09.2019 | Aдмін