Місячник цивільного захисту

В рамках  місячника   Цивільного захисту  учні   6  класу (класний  керівник  Гончарук  С.К.) подивилися  фільм «Збережи  своє  життя», який  був  знятий на  замовлення Міністерства освіти та науки  України.  Здобувачі освіти повторили  номера  телефонів  служб, котрі   необхідно  викликати вразі  надзвичайних  ситуацій. Згадали  про правила  поведінки  під час нещасних  випадків.

Після  перегляду  діти обговорили  фільм,  згадали  різні  випадки  із життя та організували  конкурс  малюнку по темі.

З учнями 5-го класу (класний керівник Корабель Н.М.) проведений захід на тему: "Життя є дар. Цінуй його!", метою якого було активізувати та повторити знання учнів з теми надзвичайних ситуацій. В рамках заходу ознайомилися із сигналами оповіщення населення, засобами індивідуального захисту, номерами аварійних служб, переглянули відеоролик про пожежі та засоби захисту і правила поведінки під час пожежі.

01.10.2019 | Aдмін