Ми – дослідники. Ми – винахідники.

Ми – школярики веселі

Спішимо в Країну знань,

Де багато запитань.

Відкриваєм повсякчас

Світ навколишній для нас.

Багато цікавих і важливих відкриттів зроблено завдяки допитливості людей. Вони вивчали навколишній світ і робили нові відкриття. Таких людей ми називаємо дослідниками.

Першокласники НУШ теж вирішили розвивати в собі вміння дослідників. Вони вчилися проводити спостереження, використовуючи органи чуття. Працюючи в парах і групах, школярі досліджували, які з предметів тонуть, а які плавають на поверхні води; які предмети притягуються магнітом, а які – ні. Свої висновки занотовували у щоденниках вражень. За допомогою піни для гоління і соди учні навчилися виготовляти «штучний сніг», проводили досліди з кольоровою водою і листям капусти та паперовими рушничками. Дізналися багато цікавого про дітей- винахідників. Придумували, як можна нестандартним способом використовувати знайомі предмети.  Маленькі школярики не зупиняються на досягнутому. Вони і надалі планують розвивати дослідницькі уміння.

шг

31.01.2020 | Aдмін