Екскурсія до військової частини

З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, готовності до громадянського й конституційного обов’язку і захисту національних інтересів, цілісності й незалежності України класні керівники Турецька О.С. та Романенко О.В. організували для учнів 9-11класів екскурсію до військової частини

А-0707 .

Військовослужбовці продемонстрували юнакам і дівчатам станції зв'язку, обладнані під спальні приміщення та робочі кабінети. Представили 9 зразків військової техніки. Усі охочі мали можливість ознайомитися з бойовими машинами зсередини, приміряти та уважно розглянути військове обмундирування. Під час екскурсії офіцери розповіли учням про перспективи та переваги проходження військової служби.

Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військових. Сповнені яскравих емоцій та вражень учні надовго запам’ятають екскурсію до частини.

31.01.2020 | Aдмін