Тиждень безпеки дорожнього руху!

Правила руху в нашій країні.

Для всіх пішоходів усюди єдині;

Дорожні накази виконуй одразу.

З метою здійснення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дорожньо- транспортного травматизму, формування у дітей дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих,  з 9 по 13 листопада з учнями початкової школи було проведено ряд різноманітних тематичних заходів: перегляд мультфільмів, відео - роликів, презентацій, гру "Заборонено - дозволено", моделювання ситуацій  ПДР. Учні виготовили макети дорожніх знаків з паперу та конструктора Lego, взяли участь у вікторині "Відгадай дорожній знак", конкурсі малюнка "Твій друг - дорожній рух".

Всі ці заходи дали змогу дітям поглибити знання з дотримання правил дорожнього руху.

Азбуку  дороги завчили до ладу,

щоб не потрапити  разом у  біду.

12.11.2020 | Aдмін