Толерантність. Це стосується кожного.

Чи навчилися ми бути толерантними?

Люди створені у світі різнобарвними,

Білі, чорні, жовті і  мулати,

І для всіх одна Земля, як мати.

У Міжнародний  день  толерантності учні початкової школи мали чудову нагоду  поговорити про терпимість, людяність і добро. Першокласники подорожували країною "Толерантності".

Учні другого класу створили "Квітку толерантності". Третьокласники спілкувалися в дружньому колі на тему "Ми - різні, але  ми - разом!". Учні 4 класу вчилися вирішувати непрості життєві ситуації під час години спілкування "Дивись, не забудь - толерантним будь".

Різноманітні вправи та завдання допомогли учням продемонструвати важливість толерантного ставлення одне до одного, привернути увагу до власної особистості, спонукати дітей до відкритості у стосунках та розуміти іншого і самого себе.

16.11.2020 | Aдмін