Пригоди Краплинки

А вода це справжнє диво!
Як прожити без води?
З нею ми завжди щасливі,
З нею в нас нема біди.

Є вода — ростуть рослини:
Ліс, сади, рясні поля.
Це чудово для людини
І радіє вся Земля.

Вода – найважливіша речовина на Землі та найістотніший ресурс планети, який вимагає до себе шанобливого ставлення.

Захоплююче, пізнавально та весело пройшов у наймолодших школяриків 12 тиждень навчання, який має назву «Пригоди Краплинки».

Протягом тижня учні 1 класу формували здоров’язберувальну компетентність, уявлення про розподіл води на Землі, розуміння значення води для рослин, тварин, людини.

Першокласники дослідили  властивості води, навчилися висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками, вивчили назви водойм свого краю, дізналися про колообіг води в природі.  Виробили навичку дбайливого ставлення до водних багатств та економного використання води.

Діти з радістю розгадували ребуси, розпізнавали за малюнками види водойм свого краю, розповідали прислів’я та приказки про воду.

Підсумком вивченого матеріалу з даної теми стало виготовлення лепбука «Пригоди Краплинки».,

,

04.12.2020 | Aдмін