Сторінками життя учнів 3 кас

Діти прослухали інформаційну бесіду « Булінг не завжди видимий», яку провела пратичний  психолог школи Литвинук Т.А. , яка розповіла уням , як можна уникнути та попередити виникнення булінгу в школі , а також до кого слід звернутися якщо ти став свідком або учасником  - ситуації булінгу.

На завершенні бесіди діти створили пам’ятки – малюнки : « Вмій дружити!», якими закликають інших учнів поводити себе дружньо та позитивно.

На  уроці-  праці  діти проектували  тематичну роботу « Сніжинка », розвивали при  виконнанні завдання  моторику рук та власну уяву .

Також діти цього дня діти працювали з конструюванням  моделей Лего – створювали поверхові будівлі , архітектурні споруди .

04.02.2021 | Aдмін