Чорнобиль не має минулого

Весна в розмаї,26 квітня

Тривожна ніч. Здригнулася земля.

Невинно вишні чарували цвітом.

А вибух все навколо спопеляв.

Марія Яновська.

26 квітня минає 35 років з дня трагедії на Чорнобильській АС. ТРАГЕДІЯ, яка стосується кожної людини, незалежно від віку віри, переконань, посади.Це проблема сучасності. Багато років тому, 26 квітня 1986 року, о першій годині двадцять хвилин сорок секунд, коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції несподівано велитенське полум'я розірвало нічну темряву. Стався вибух. Трапилося це в 130 км на північ від Києва. Вперше люди зустрілися з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з- під контролю.

Такими словами розпочала відеозустріч зі своїми учнями класний керівник 4 класу Мосійчук Наталія Миколаївна. Рятували світ від страшної катастрофи піднялися люди в усіх регіонах нашої держави. Серед ліквідаторів аварії були люди із нашої Гайсинщини. Про ті неспокійні часи, про людей, які героїчно виконували свій громадський обов'язок, про наших земляків ви дізнаєтесь побувавши на відеоекскурсії.

Учні нашого класу намалювали малюнки "Чорнобиль - очима дітей".

Це згадка про ту страшну новину, яка облетіла весь світ. І хоч минає 35 років - сьогодні ми можемо сказати: "Чорнобиль не має минулого....".

26.04.2021 | Aдмін