Міжнародний день сім’ї.

Найбільша цінність у житті -  щаслива і дружна сім'я!

Сім’я – це те первинне середовище,

де людина повинна вчитися творити добро.

В. О. Сухомлинський

Щороку в середині  травня відзначається гарне  свято – Міжнародний день сім’ї. Саме  сім´я  була і є  центром соціального життя, осередком збереження духовних і культурних традицій нації, тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Тільки в сім’ї дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. Тут вона набирається сил і натхнення, тут  їй рідні люди впродовж всього життя  допомагають досягати вершин і отримувати перемоги, долати життєві труднощі.

Долучилися до святкування цього дня і здобувачі освіти 1 та 2 класів (класні керівники Максімова Т.І. та Коваль О.Г.). Школярі дізналися про історію свята, відгадували загадки про сім’ю, складали пазли, прислів’я про родину, презентували виставку сімейних світлин. Із задоволенням діти розповідали про традиції своєї сім’ї, виготовили аплікації та створили родинне дерево класу з долоньок.

Сьогодні, в Міжнародний день сім'ї,  хочеться привітати кожну родину і побажати миру та злагоди, щоб дитячий сміх лунав усюди, а рідні були вірною опорою.  Нехай  у ваших  домівках  назавжди оселяться щастя, добробут та родинне благополуччя!

14.05.2021 | Aдмін