Україно, з Днем Європи!

Ми різні за мовою, різні натури,

Різні звичаї, різні культури.

Та Європа – наш спільний дім,

День Європи – щорічне святкування миру і єдності. В Україні, згідно Указу Президента з 2003 року День Європи ми святкуємо в третю суботу травня. Наша Батьківщина – центр Європи. Вона межує із сімома європейськими державами. І це свято в черговий раз нагадує нам , що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Учні 3-го класу (кл.кер. Бєлік І.Б.) та 4-го класу (кл.кер. Мосійчук Н.М.)  долучилися до віртуальної екскурсії «Подорожуємо Європою». Із відео та презентацій учні дізналися про історію виникнення Євросоюзу, про12 золотих зірок на його прапорі; слухали європейський гімн , який виражає ідеали свободи, миру та солідарності народів  Європи.

Гру-мандрівку третьокласники розпочали з розгляду фізичної мапи світу та глобуса: знаходили розташування на них країн Європи. Відзначили, що найбільшою європейською державою є Україна. Створили міні-банери «Україна – це Європа», визначаючи на них європейські цінності.

Учні четвертого класу обмінялися думками про Євросоюз на годині спілкування «Знання про Європу потрібні всім : і дорослим, і малим».  Взяли участь у конкурсі малюнків «Україна як європейська держава». Із задоволенням давали відповіді на питання онлайн-вікторини до Дня Європи.

Бажаємо всім чистого неба над всією Європою, спокійного й радісного життя!

14.05.2021 | Aдмін