Місячник Цивільного захисту

Головною метою проведення місячника «Цивільного захисту» в закладі є

залучення дітей до роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності; набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій; підвищення рівня безпеки учасників освітнього процесу, привернення уваги суспільства до безпечної життєдіяльності; запобігання травматизму дітей під час освітнього процесу та в побуті, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя. Тому зі здобувачами освіти 10 класу (Цвігун Н.І.) було проведено он-лайн вікторину «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти» та виготовлення плакатів - пам’яток «Надзвичайні ситуації».

08.10.2021 | Aдмін