“Психологічний супровід старшокласників. Підготовка до ЗНО”

Сьогдні,04.11.2021року в нашому навчальному закладі відбувся психолого - педагогічний семінар  в співпраці практичного психолога Литвинчук Т.А.  та педагогічною спільнотою  закладу освіти , темою якого був: “Психологічний супровід старшокласників. Підготовка до ЗНО”.

Протягом робочої зустрічі педагоги школи ознайомились з поняттям «готов­ність до ЗНО»;  виникнення труднощів можливих складно­щі при підготовці до ЗНО; ознайомились зі стратегіями підтримки учнів різних груп у процесі підготовки та під час проходжен­ня ЗНО; також  акцентувалась увага педагогів на збереження та зміцнення  свого психічного здоров'я та здоров'я старшокласників; Особливо, педагогам  наголошувалось на розвитку вміння тренувати, виражати свій емоційний стан, виявляти й усвідомлює свої почуття, досягати емоційної рівноваги.

Тетяна Анатоліївна надала  рекомендації  вчителям  щодо підготовки  старшокласників до ЗНО та поради педагогам щодо  зменшення впливу стресу, які  будуть корисними при використанні ними в своїй діяльності .

Продовженням  семінару  стали  виступи вчителів - предметників  Рябоконя В.В.(вчитель історії та правознавства ), Швець Т.Д.(вчитель іноземної мови), Корабель Н. М.(вчитель географії), які поділились власним досвідом і напрацюванням з форм і методів , що використовують в своїй  діяльності з підготовки  старшокласників  до  успішного складення ЗНО, охарактеризували і навели приклади чинників, що формують мотиваційний компонент діяльності старшокласників, навчальні, ігрові, пошуково –дослідницькі  та творчі методи подачі і опрацювання дітьми  інформаційного матеріалу .

04.11.2021 | Aдмін