4 листопада 2021 р. відбулося засідання МО класних керівників. Керівник МО Турецька О.С. ознайомила з листом Офісу Президента України від 19.10.2020-2021 р.№41-01/1856 « Довідник безбар’єрності». Учасники МО пройшли тестування, щоб перевірити власну толерантність та коректність.

Класний керівник 3 кл. Коваль О.Г. ознайомила зі своїми досягненнями з питань: «Сучасний погляд на патріотичне виховання. Формування та методи формування національної свідомості та самосвідомості школярів.»

Практичний психолог Литвинчук Т.А. надала свої рекомендації з питання: « Як допомогти проблемній дитині.»

04.11.2021 | Aдмін