На Землі великій

є одна країна.

Гарна, неповторна....

наша  Україна!

Багата наша  рідна земля своєю славною історією , визначними датами , хорошими людьми ,які щиро люблять свою Батьківщину та поважають її традиції.

Однією із таких традицій є: 22 січня відзначати   державне  свято- День Соборності України.Це свято символізує єдність  українських земель і відіграє значну роль в історії країни.

Напередодні  Дня Соборності, здобувачі освіти початкової школи,стали учасниками різноманітних заходів ,приурочених цій події.Серед яких:тематична вікторина"Як я знаю Україну",перегляд  відеороликів"Соборність України",

конкурс   малюнків, конкурс  виготовлення українського сувеніру.

Тематичні уроки, виховні години"Соборна мати-Україна  -  одна  на всіх як оберіг"

Головною традицією у День Соборності є утворення  "живого ланцюга" єднання.Утворивши такий "ланцюг" учні  школи зробили спільну фотографію на згадку.

20.01.2022 | Aдмін