Наповнимо серця добром

17 лютого – Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук кожного, хто її виявляє. Головна нагорода за добрі справи — це радість інших людей. Справжня доброта не повинна чекати похвали. Вона є безкорисливою і безмежною.

Учні початкової школи разом з класними керівниками Бєлік І.Б, Коваль О.Г, Максімовою Т.І, Мосійчук Н.М. організували акцію «Скринька добрих справ». А також долучилися до флешмобу «Квітка добра», на пелюстках якої кожен зміг поділитися своєю думкою про поняття «доброти» та його значення. Школярі прослухали аудіоказку про добро, складали прислів’я, обговорювали ситуації з власного життя. Діти та їх батьки взяли активну участь в благодійній акції «Підтримаємо військових!»

Школярі зрозуміли, що  бути добрим – це не слабкість характеру, а навпаки – велика сила, що допомагає вижити, залишатися людиною і зберігати найкращі риси характеру.

Пам’ятаймо! Добрі справи робляться за покликом серця,  щоб підняти настрій, зробити приємне іншому. Намагаймося щодня зробити щось корисне, добре від щирого серця!

16.02.2022 | Aдмін