1 червня – День захисту дітей

День захисту дітей — свято України. Відзначається щорічно 1 червня. Припадає також на Міжнародний день захисту дітей.

Щороку в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят. День захисту дітей ставить своєю метою захистити інтереси тих маленьких жителів нашої планети, які піддаються різного роду небезпекам і терплять позбавлення із-за помилок дорослих.

Мета Дня захисту дітей - звернути увагу громадськості на ці проблеми і захистити дітей від помилок дорослих, а також сприяти духовному і фізичному розвитку підростаючого покоління в усьому світі.

Роботи наших учнів

01.06.2022 | Aдмін