" Козацькому роду нема переводу"

З року в рік ми відзначаємо День українського козацтва. Повсякчас згадуємо про подвиги та доблесть мужніх синів України, вчимося самі та навчаємо дітей бути  справедливими, згуртованими, допомагати та підтримувати один одного так, як робили це козаки. Та найбільшим прикладом для нас є козацька любов до волі та незалежності. Це ті цінності, які визначають будь - який народ і дають право на гідне життя, це ті цінності, за які боролися наші пращури напротязі багатьох століть , а зараз боремося й ми. І є дуже велика надія на те, що, завдячуючи мужності, доблесті, патріотизму та любові до рідної землі, яка в крові кожного українця та передається від наших предків козаків, наші діти житимуть у справді незалежній, самостійній державі. А сьогодні здобувачі освіти 6 класу , з метою популяризації, відродження козацької поезії та відзначення Дня українського козацтва взяли участь у Всеукраїнському флешмобі "Літературні скарби нації".

13.10.2022 | Aдмін