14 жовтня – День українського козацтва. День захисників і захисниць України!

Непереможні козаки!

Вам лине слава крізь віки.

Вам дякуєм за Україну.

Не дали впасти на коліна!

З 10 по 14 жовтня з учнями початкової школи  проводилися заходи з нагоди відзначення Дня українського козацтва та Дня  захисників і захисниць України. Класні керівники провели години спілкування «Козацькому роду нема переводу», «Ми – нащадки козацького роду», інформаційні хвилинки «Захисник Вітчизни у моїй сім’ї», «Цікаві факти про козаків».

Учні першого класу (класний керівник Бєлік І.Б.) переглянули презентацію «Малечі про козаків», намалювали малюнки захисникам.

Школярі другого класу розповідали  про членів сім’ї, які боронять Україну сьогодні. Діти під керівництвом учительки Мосійчук Н.М. записали відеолист з привітанням для тих, хто захищає небо України.

Третьокласники ( класний керівник Максімова Т. І.) читали легенди про козаків, грали в гру «Дешифрувальник», пригадували гетьманів України, атрибути козаків та знайомилися з козацькою їжею. Школярі із задоволенням вправлялися у скоромовленні, розгадували ребуси.

Учні четвертого класу (класний керівник Коваль. О. Г.) виконували завдання вікторини «Козацькі символи», складали прислів’я про козаків, виготовили листівки з привітаннями для захисників.

День захисників і захисниць України - це  свято мужності, самовідданості й благородства, якими володіють справжні захисники України. Це свято кожного, хто віддає свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Сьогодні козак -  не той, хто одягнений у вишиванку й  шаровари. Козак - це передусім воїн за духом, і воюватиме він  за честь і свободу. Шляхетність, мудрість, відвага – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш! У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

Вітаємо всіх зі святом  і бажаємо міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди! Мирного неба. Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

13.10.2022 | Aдмін