Креативні годівнички для птахів

Та на кущиках розсілись.
З радістю защебетали –
Так «дякую» нам сказали.
     З метою довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів, ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості, розвиток гуманного ставлення до птахів, мотивація їх охорони, виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці.
   Учнями 5 класу (кл. керівник Лізавенко І. С.) та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території школи та будинків. Учасники експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями. Виготовляли годівнички з дерева, картону, природних матеріалів.

11.11.2022 | Aдмін