Новорічне свято

Вже рік Новий підходить до порогу,

Несе гостинці й радощі - для всіх,
І кличе за собою у дорогу,
Дарує казку, щастя, пісню й сміх.
            Новий рік – найулюбленіше свято всіх дітей. Воно завжди асоціюється з ялинкою, подарунками, смаколиками, святковим настроєм.
          Прийшло це радісне свято і до школярів ЗЗСО І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин. Новорічні свята у закладі освіти пройшли в умовах змішаного навчання та в умовах війни, святкові заходи відбулися у класних кімнатах, без батьків і гостей… Однак, радісний настрій не оминув наших учнів. На нього з нетерпінням чекали всі школярі і, навіть, вчителі. Чекали і дочекались! Чарівне новорічне свято у школі!
           Новий рік – це свято, коли кожну хвилину трапляються чудеса. І дуже важливо зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне, віру в чудеса.
           В закладі освіти для учнів початкової школи класні керівники Бєлік І.Б., Мосійчук Н.М., Максімова Т.І., Коваль О.Г., підготували низку Новорічних дійств з конкурсами, піснями, подарунками.
     Школярі із задоволенням взяли участь у квесті «Новорічна пригода», грі « Сніжки», «Ялинковий маскарад», написали лист у майбутнє, створили ялинку зі слів, розгадували кросворди, загадки.
        Заключним акордом були новорічні подарунки від нашого благодійника, мецената, народного депутата України Миколи Івановича Кучера. Дякуємо, шановний Миколо Івановичу, за Ваші привітання та постійну щиру підтримку. Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях. Усім нам – затишку в домівках, рідних людей поруч, миру та якнайшвидшої перемоги.

23.12.2022 | Aдмін